GREEK TITANS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Δημόσια συζήτηση

Επίθεση απο INSOMNIA

Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο INSOMNIA Empty Επίθεση απο INSOMNIA

Δημοσίευση  riad Παρ Νοε 14 2008, 04:23

Παιδιά καλησπέρα.Μόλις έγινε μία επίθεση στο χωριό μου sona απο κάποιον απο την συμμαχία INSOMNIA και έχασα όλα τα στρατεύματα που είχα απο όλα τα χωριά.Τα έιχα στείλει εκεί σαν ενίσχυση γιατι περίμενα να στείλει αρκετό στρατό όπως και έγινε αλλα και αυτός όπως θα δείτε και στο link έπαθε μεγάλη ζημιά.Θα ήθελα να παρακαλέσω όποιος μπορέσει να στείλει ύλες και κάποια ενίσχυση στα χωριά μου μέχρι να μπορέσω να σταθώ στα πόδια μου και να φτιάξω πάλι απο την αρχή τον στρατό μου.Θέλει χρόνο βέβαια αλλα δεν θέλω να μείνω ξεκρέμαστος.Άμυνα όποιος μπορεί ας στείλει στο riad (-65/-50),rload (-65/-51) και στο amnesia (-68/-53).Ύλες σε όλα εκτός το Fox River.Το ξέρω οτι πιθανόν να είμαι μακριά απο πολούς αλλα σας παρακαλώ ότι μπορείτε και απο άμυνα αλλα και απο ύλες και ας είμαστε μακριά.Για να φτιάξω οσο ποιο γρήγορα γίνετε τα στρατεύματα μου

http://www.travian-reports.net/gr/raport.php?id=334418512


cheers cheers cheers cheers cheers
riad
riad

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 08/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο INSOMNIA Empty Απ: Επίθεση απο INSOMNIA

Δημοσίευση  riad Σαβ Νοε 15 2008, 01:55

Παιδιά καλησπέρα.Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους σας για την βοήθεια σας σήμερα απο ύλες και στρατεύματα αλλα δυστηχός 2 απο τα χωριά μου προς το παρόν θα τα πάρει ο stam4ever.Στο ένα (sona) η πίστη έχει πέσει στο 1% και στο amnesia είναι στο 29%.Το amnesia είναι ζήτημα χρόνου να το πάρει γιατι δέχομαι κιάλη επίθεση και σε 30 λεπτά θα είναι δικό του.Το sona σε 1 με 2 επιθέσεις.Προσπαθήσαμε αλλα χάσαμε δυστηχός.Έχω μιλήσει ήδη με τον Multihunter για να τον διερευνήσουν επειδή ουσιαστικά με απειλούσε και με εκφόβιζε με τον τρόπο του και έλεγε διάφορα λόγια.Αυτό απαγορεύεται και μου είπε Ο MH οτι θα το διερευνήσουν.Τουλάχιστον να τον τιμωρήσουν κάπως

Sad Sad Sad Sad Sad
riad
riad

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 08/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο INSOMNIA Empty Απ: Επίθεση απο INSOMNIA

Δημοσίευση  riad Σαβ Νοε 15 2008, 02:54

To amnesia τελικά το πήρε παιδιά και το sona παλεύω για να μην το πάρει.Έχει χάσει ήδη 3 φυλάρους και έναν αρχηγό εώς τώρα και κάτι είναι και αυτό.Έγινε και κάτι ακόμα.Πήγα στο μέγαρο του rload και είδα οτιμπορούσα να βγάλω 2 αποίκους και τους έβαλα να βγούνε.Θα χρειαστώ ύλες και στανταρ σιτάρι στο rload για να προλάβω να βγάλω και τον τρίτο και να κάνω καπάκια χωριό.Ήδη σήμερα έκανα κιάλο ένα οπότε αν τα καταφέρω μικρή ουσιαστικά η ζημιά αν και έχασα το χωριό
riad
riad

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 08/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο INSOMNIA Empty Απ: Επίθεση απο INSOMNIA

Δημοσίευση  riad Σαβ Νοε 15 2008, 06:32

Θα παρακαλέσω να σταματήσετε να στέλνετε ύλες στο sona και rload γιατι μάλον τα έχω ξεγραμένα και αυτά τα χωριά.Απο το rload πρόλαβα και έβγαλα 2 άποικους αλλα τελικά ξαναέκανε επίθεση και γκρέμισε πάλι το μέγαρο πάνω που πήγα να βγάλ τον τρίτο.Δεν βλέπω να προλάβω να τον βγάλω.Όποιος μπορέσει ας στείλει ύλες στο riad που είναι η πρωτεύουσα και έχω αρκετές ενισχύσεις γιατι θα πεθάνουν τα στρατεύματα και θα μείνω ξεκρέμαστος.Θα αναγκαστώ να τα διώξω.Δεν θα κρατήσω για πολύ ακόμα.Ποιο πολύ σιτάρι θα χρειαστώ.Παιδιά δεν είμαι καθόλου καλά γιατι με έχει τσακίσει στις επιθέσεις ο άλλος και ειλικρινά δεν ξέρω τι θα κάνω.Έχασα ήδη ένα χωριό και τώρα πάει για άλλα δύο.Μετα καταστροφή
riad
riad

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 08/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης