GREEK TITANS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Δημόσια συζήτηση

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

+5
Se!iNa
paralias
feax
math
riad
9 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA Empty Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

Δημοσίευση  riad Τρι Νοε 18 2008, 10:45

Καλημέρα σε όλους σας.Παρακάτω θα δείτε κατι επιθεσούλες απο τον stam4ever που μου πήρε τα 3 χωριουδάκια μου.Δεν κοιμήθηκα καθόλου αλλα το ευχαριστήθηκα βλεπωντας να χάνει ότι στρατό έστελνε.Θα ήθελα να ευχαριστήσω την συμμαχία για την πολύ καλή και οργανωμένη άμυνα που μου έκαναν.Να σται καλα παιδια.Έγιναν συνολικά 9 επιθέσεις και φυσικά βγήκε απόλυτα χαμένος

Ακολουθεί η αναφορά.Απολαύστε την παιδιά

http://travian-reports.net/gr/raport.php?id=5ad0cd993,d7c325642,03b3f5881,192f908e3,e6779a111,263faf45b,a2d398e72,012c4fe83,6799a5ba3


cheers cheers cheers cheers cheers
riad
riad

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 08/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA Empty Απ: Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

Δημοσίευση  math Τρι Νοε 18 2008, 15:02

Μπράβο riad!Τους έκανες ζημιά και μάλιστα με μικρή άμυνα.Μήπως να σου στέλναμε και άλλους αμυντικούς?Λίγοι μου φανήκανε.
math
math

Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ηλικία : 46
Registration date : 03/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA Empty Απ: Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

Δημοσίευση  feax Τρι Νοε 18 2008, 15:27

Μπράβο σε όσους συμμετείχαν στην επιχείρηση..
Τουλάχιστον περισώθηκε σε κάποιο βαθμό το κύρος της συμμαχίας το οποίο υπέστη πλήγμα από ένα αγράμματο τσόλι το οποίο κατορθώνει σε 5 αράδες που έχει γράψει στο προφίλ του να συμπεριλάβει : 8 ορθογραφικά λάθη, 5 βαρβαρισμούς, 3 σολοικισμούς και 6 ασυναρτησίες....

feax

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 53
Τόπος : Kέρκυρα
Registration date : 07/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA Empty Απ: Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

Δημοσίευση  paralias Τρι Νοε 18 2008, 18:22

Κατ' αρχην μπραβο για την αμυνα και οσους την οργανωσαν, εστειλα μια 100αρα αλογα για να καλυψω λιγα απο τα κενα που δημιουργηθηκαν. Αν χρειαστει σιταρι, φωναξτε με.

Οσο για το προφιλ του τυπου, εχεις δικιο αδερφε. Μιλαμε οτι μου εβγαλε τα ματια οταν το διαβασα, ειλικρινα μου ηρθε να του στειλω ενα μπινιλικιαστικοτατο πμ αλλα συγκρατηθηκα. Δε θελω να φανταστω πως γραφει η MZstam Smile
paralias
paralias
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Registration date : 02/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA Empty Απ: Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

Δημοσίευση  riad Τρι Νοε 18 2008, 19:33

Μιλάμε ο τύπος είναι εντελός ηλίθιος.Καθόμουνα απο τις 7 το πρωί και έβλεπα να στέλνει την μία επίθεση μετά απο την άλλη και κάθε φορά που ερχότανε ψόφαγα στα γέλια.Έστειλε στην αρχή σύνολο 4 και με το που είδε την πρώτη έστειλε άλλες 5 και απο τα χωριά της Stamoulitsas tou xaxaxaxaxaaxxaxaaxxaaxaxaxaxaxaxa.Έριξα καλό γέλιο.Ετσι να δούνε τι συμμαχία είναι η GT ορισμένοι και να κλείσουν το στοματάκι τους.Γιατι αρκετά το ανοίξανε.Δεν τον χάλασε καθόλου πιστεύω.Ζορίστικα λίγο απο θέμα αποθηκών αλλα τελικά τα κατάφερα.Για να δούμε τι θα γίνει στην πορεία.Απο σιτάρι θα χρειαστώ κάποια στιγμή σίγουρα αν και έρχονται καλές αποστολές επειδή είμαι -4500 περίπου.
riad
riad

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 08/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA Empty Απ: Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

Δημοσίευση  Se!iNa Τρι Νοε 18 2008, 21:48

na mathei n ta bazei m tous GT...
kala milame einai trela n blepeis tis epitheseis t....
dn xortaineis...
Se!iNa
Se!iNa

Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 31
Τόπος : thes/niki Euosmos
Registration date : 28/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA Empty Απ: Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

Δημοσίευση  riad Τρι Νοε 18 2008, 22:49

Ναι άστα Se!iNa έτσι όπως τα λες είναι.Θέλω να σας παρακαλέσω όποιος μπορεί να στείλει σιτάρι στο riad (-65/-50) γιατι αυτήν την στιγμή είμαι -4383.Έχω για κάποιες ωρίτσες αλλα επειδή ρουφάνε πολύ τα στρατεύματα καλό θα είναι να στείλετε γιατι αυτός κάνει ανιχνεύσεις και δεν θέλω να διώξω στρατό και να μείνω ξεκρέμαστος.Όποιος δεν έχει την δυνατότητα προς το παρόν ας στείλει λίγες απο τις άλλες.Απλά μείζον και επείγον είναι το σιταράκι.Εχουνε και επιλογή φαγητού βλέπετε τα στρατιοτάκια μας.Smile
riad
riad

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 08/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA Empty Απ: Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

Δημοσίευση  ANNA1 Τρι Νοε 18 2008, 23:30

θα ηθελα να σου στελω κι εγω αλλα εχω ξεπαραδιαστει με τον silverblade ο οποιος ειχε κι αυτος μια επιθεση προχτες.
βεβαια στο χωριο του ειναι πολλα στρατευματα ακομα και ειναι και αυτος στο -6000 περιπου..

http://www.travian-reports.net/gr/raport.php?id=45de8777a

εδω ειναι η χθεσινη μαχη, δεν τον χαλασε καθολου τον τυπο.

το χωριο ομως ειναι ακομα σε εκτακτη αναγκη..

παντως σαν sitter του σας ευχαριστω εγω για εκεινον για οσα κανατε και σας αφηνω να απολαυσετε για ακομα μια φορα τις καταπληκτικες αμυνες των GT

καλο game σε ολους
ANNA1
ANNA1

Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 39
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Registration date : 04/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA Empty Απ: Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

Δημοσίευση  riad Τετ Νοε 19 2008, 00:12

Αννα δεν πηράζει που δεν μπορείς να στείλεις.Πολύ καλή άμυνα είδα έχει γίνει και εκεί και δεν περνάει τίποτα.Αντε η GT πετάει παιδιά
riad
riad

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 08/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA Empty Απ: Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

Δημοσίευση  forow Πεμ Νοε 20 2008, 19:22

Nice ωραίες άμυνες!!

forow

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Registration date : 03/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA Empty Απ: Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

Δημοσίευση  Egarth Παρ Νοε 21 2008, 15:49

Ωραίες μόνο? Question Question
Εγώ έχω εντυπωσιαστεί πραγματικά από την συμμαχία.
Egarth
Egarth

Αριθμός μηνυμάτων : 78
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA Empty Απ: Επίθεση απο τον stam4ever απο την συμμαχία !DRYMA

Δημοσίευση  kostaris Κυρ Νοε 23 2008, 02:42

Πανωλεθρία!! Στο χωριό του Silverblade δεν προστρέξατε όλοι και μας κατατρόπωσαν. Που είναι η αλληλεγγύη σας στους συμμάχους σας. Θα θέλατε να είσασταν στη θέση του; Ελπίζω να κανονιστεί νέα άμυνα και να βρεθούμε όλοι εκεί. <περιμένω από τους επικεφαλής να δώσουν μνμ για ύλες και ενισχύσεις με νέα ώρα συνάντησης σύντομα να μη χάσουμε τελείως το χωριό.

http://www.travian-reports.net/gr/raport.php?id=515055e63,cfbcb263b,2056383a1,7a122fcd7

Σας περιμένω όλους να ανταποκριθείτε αυτή τη φορά.

kostaris

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 57
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 05/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης